82. Kuruluş Yılımızı Kutladık

Birliğimizin  82. Kuruluş Yıldönümü 27 Aralık 2019 Cuma akşamı Lokalimizde gerçekleştirilmiştir. Otuz yılını dolduran üyelerimize hatıra plaketi, 2019 LYS sınavında Türkiye 4’üncüsü olan Kerem Elmas’a Sungur Babaoğlu Başarı ödülü ile plaketi, emekli olan personelimiz Fatma Hançerli ve Seyitali Metin’e özverili hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verilmiştir. Ankara dışından katılan üyelerimiz yanında Galatasaray Lisesi Müdürü  Prof.Dr. Vahdettin Engin ve Eşi, Galatasaraylılar Derneği Başkanı Sayın Emre Fidel Berber ve Eşi, Kapadokya Galatasaraylılar Birliği Başkanı Sayın Hüsnü Bulut, İşbirliği Kurulu Genel Sekreteri Sayın İskender Çayla ile Galatasaray Eğitim Vakfı Genel Müdürü Sayın Begüm Hesapçıoğlu ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Murat Atalay bizlerle olmuştur.   

“2020 Yılı Takvimi”ve  “Bitmeyen Mektep”  dergisinin 11.sayısı geceye katılan üyelerimize dağıtılmıştır. “2020 Yılı Takvimi” ve “Bitmeyen Mektep” dergimiz İşbirliği Kurulu üyesi kuruluşlara ve gecemize katılamayan üyelerimizin posta adreslerine gönderilmiştir. Bu vesileyle, bir kez daha sizlere ve çeşitli mazeretleri nedeniyle gecemize katılamayan üyelerimize, göndermiş oldukları mesaj ve çiçekler için teşekkür ederiz.

30. Yıl Plaketi Alan Üyelerimiz;

Argun Kançal, Atilla Başol, Aykut Göksel, Erdim Dağlı, Nilgün Yavuz, M.E.Seçkin Arıkan, Ali Engin Oba, A.Oytun Şahin, Şükrü Tufan, Suat E.Sözen, Sinan Özdamar.

KAPAT