Galatasaraylılar Birliği Geleneksel Pilav Günü Organizasyonu

Galatasaraylılar Birliği 2024 Yılı Geleneksel Pilav Günü etkinliği 2 Haziran Pazar günü Gölbaşı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Camiamızın değerli büyüğü Sn. Ali Fuat DİRİKER, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Aydın ÖZBEK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölbaşı Belediyesi Başkanı Sn. Yakup ODABAŞI ve Institut français temsilcileri, katılımları ile bizleri onurlandırdılar.

Etkinlikte Başkanımız Osman Barkın GÜRCAN, değerli ağabeyimiz Ali Fuat DİRİKER ve Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın ÖZBEK birer konuşma gerçekleştirdiler.

Geleneksel pilav ikramının ardından Galatasaray’ımızın 24. şampiyonluk pastası kesildi.

Üyelerimiz, Süper Lig şampiyonluğu kupası, Cumhuriyetimizin 100. yılında kazanılan Süper Kupa ve Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın kazandığı şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çekilirken, Başkanımız Osman Barkın GÜRCAN ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın ÖZBEK ise GSTV Youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın ÖZBEK şu açıklamalarda bulundu:

“Ankara Galatasaraylılar Birliği Başkanı ve üyelerine nazik daveti için çok teşekkür ediyorum. Pilavlar bizim birbirimizi gördüğümüz bir araya geldiğimiz günler. Sınıf arkadaşlarım, en yaşlı üyemiz Fuat abim de burada. Bizi bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Buraya geldiğimiz zaman başka bir huzurla geliyoruz, insan evine geldiğindeki huzuru yaşıyor. Geçen sene de buradaydık, geçen seneki şampiyonluğumuzu da burada kutladık. Onlara bir söz vermiştim, inşallah seneye de buraya kupayı getireceğiz demiştim. Bugün yine aynı sözü veriyorum. Önümüzdeki seneki kupa Galatasaray için çok önemli beşinci yıldızla beraber gelecek. Beşinci yıldızı takmak üzere bu sene hazırlıklarımızı tamamladık. Seneye pilav gününde kupayla ve beş yıldızla burada olacağız. Yeni beş yıldızlı formalarımız geliyor.”

Başkanımız Osman Barkın GÜRCAN ise şunları söyledi:

“Ankara’yı sarı kırmızıya boyayan başkanımız. Sadece Ankara’yı değil tüm Türkiye’yi sarı kırmızıya boyayan değerli Dursun abim, başkanım. Tüm yönetim kurulunun burada olmasından ziyadesiyle mutluyuz. Biz yürekten inanıyoruz. Biz esas önümüzdeki sene ortalığı birbirine karıştıracağız beşinci yıldızımızla. Ben eminim Dursun başkan gereğini yapacak.”

KAPAT

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız